Pilietiškiausiems – apdovanojimai iš rajono Mero rankų

pagal | 2018-03-14

2018 metų kovo 11 dieną Kupiškio r. kultūros centro didžiojoje salėje vyko rajono ugdymo įstaigų mokinių pagerbimas už pilietines, tautines, patriotines iniciatyvas. Renginyje apdovanoti ir individualių namų savininkai, daugiabučių namų bendrijos, įstaigos ir organizacijos už originalią ir estetinę puošybą Nepriklausomybės 100 – ečio proga. Apdovanojimus ir šimtmečio „šimtalapio“ pyragus įteikė rajono Meras Dainius Bardauskas. Malonu, kad tarp apdovanotojų buvo net 2 mūsų mokyklos atstovai. Dešimtokas Adas Pijus Gromakovas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės proga Kupiškio rajono savivaldybės Mero padėka apdovanotas už nuosekliai gerinamus mokymosi pasiekimus, asmenines pilietines iniciatyvas: kuriant publicistinių filmų ciklą apie gyvenimą mokykloje, už idėjų generavimą ir jų įgyvendinimą montuojant filmą konkursui „Gera mokykla“, už iniciatyvas bendraujant ir bendradarbiaujant su KTU studentais savanoriais bei mokyklos reprezentaciją KTU karjeros planavimo dienoje, už pastangas kartu kurti draugišką ir saugią mokyklos atmosferą. Už estetiškiausiai papuoštą individualų namą apdovanojimą gavo anglų kalbos mokytoja Laima Baltušienė. Sveikiname !

Direktorė Vanda Vanagienė