Privatumo politika

Vadovaujantis ES reglamento Nr. 2016/679 – dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomens ir tokių duomenų laisvo judėjimo (toliau vadinama Reglamentu) nuostatomis, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija (toliau – Progimnazija), juridinio asmens kodas 290043380, adresas Jaunimo g. 2, Kupiškis, tel. nr.: +370459 35087, el. paštas: rastine.vedeja@gmail.com rūpinamės savo mokinių, mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų), darbuotojų duomenų privatumu, sąžiningai, atsakingai ir teisėtai tvarkydami ir prižiūrėdami mums patikėtus Jūsų asmens duomenis (kaip duomenų valdytojas).

Kupiškio Povilo matulionio asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Asmens duomenų apsaugos pareigūno el. pašto adresas:  rastine.vedeja@gmail.com
Į Asmens duomenų apsaugos pareigūną galite kreiptis visais su asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais.

Progimnazijos ir Skyriaus svetainių privatumo politika

Informuojame, kad progimnazijos (kpmpm.lt) ir Šepetos Almos Adamkienės mokyklos-daugiafunkcio centro (sepetos.kupiskis.lm.lt) svetainėse (Tinklapiuose) naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai naudojami svetainių funkcionalumui bei lankomumo ir turinio populiarumo statistikai. Slapukai naudojami taip, kad nebūtų kaupiama informacija identifikuoti Jūsų asmens tapatybei. Kiekvienas vartotojas gali pats nuspręsti ar leisti naudoti „slapukus“ interneto naršyklėje parinkdamas tam tikrus Interneto naršyklės nustatymus. Jei norite apriboti „slapukų“ naudojimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. 

Autorinės teisės

Mokykla, straipsnių, dokumentų ir kito turinio autoriai pasilieka nuosavybės, autorines ir kitas teises į bet kokį šiose svetainėse publikuojamą autorinį turinį, tekstus ir nuotraukas, dizainą ir naudojamus originalius programinius sprendimus, tiek kiek jie priklauso autoriams ir/ar vaizduojamiems, aprašomiems asmenims, pagal LR įstatymus. Cituodami ar kitaip platindami svetainėse skelbiamą autorinį turinį turite gauti mūsų sutikimą ir įdėti nuorodą į šaltinį. 

Pasiliekame teisę, dėl techninių ar kitų priežasčių apriboti arba sustabdyti svetainių ar jos dalies veikimą, jei to reikėtų svetainės priežiūros ar kitiems tikslams. Svetainėse galinčius pasitaikyti netikslumus ar kitas klaidas sieksime pagal galimybes kuo greičiau ištaisyti.