Projekto laikas baigiasi – metas išvadoms ir rekomendacijoms

pagal | 2018-03-07

2018 metų gruodžio mėn.  bus baigtas įgyvendinti projektas „Iniciatyva savivaldybei“. Lapkričio 6 dieną Vilniuje, Švietimo mainų paramos fonde, rinkosi  penkių mokyklų, dalyvaujančių projekte „Iniciatyva savivaldybei“, vadovų komandos. Susitikimo tikslas – susitarti dėl rekomendacijų šablono ir aptarti sklaidos, kitų veiklų eigą bei intensyvumą. Pasiūlymus dėl rekomendacijų šablono pristatė projekto „Iniciatyva savivaldybei“ koordinatorė Ieva Mažulė. Diskusijose aktyviai dalyvavo Kupiškio r. savivaldybės mero pavaduotojas Aurimas Martinka, mokyklų išorės ekspertai dr. Tomas Lagūnavičius ir Vaidas Bacys,  doc. dr. Ramutė Bruzgelevičienė ir penkių mokyklų, dalyvaujančių projekte „Iniciatyva savivaldybei“, vadovų komandos. Susitarta dėl būsimų projekto veiklų, pasidalyta atsakomybėmis, pritarta doc. dr. Ramutės Bruzgelevičienės pasiūlymui – dėl gilesnio iniciatyvos atneštų pokyčių tyrimo pristatymo.

Vanda Vanagienė, mokyklos direktorė