Regioninėje švietimo parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

pagal | 2019-04-30

Balandžio 24 dieną mokyklos direktorė Vanda Vanagienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ramutė Kežienė dalyvavo regioninėje švietimo parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ Utenos Dauniškio gimnazijoje.  Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėjo patarėja Audronė Šuminienė, laikinai Ugdymo plėtotės centro direktoriaus pareigas einantis  Rimas Stankevičius, Utenos Dauniškio gimnazijos direktorė, Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos, kurioje vyko antroji regioninė švietimo paroda, direktorė.

Mokytojus, mokyklų vadovus, švietimo darbuotojus į parodą atvedė noras išgirsti apie ugdymo naujoves, aktualaus ugdymo turinio kūrimą, pasidalinti gerąja darbo patirtimi, siekis pasisemti naujų idėjų, išbandyti naujus metodus ir mokymo priemones.
Daug įdomių ir naudingų naujovių renginio dalyviai pamatė užsukę į Dauniškio gimnazijos sporto salę. Čia veikė stendai, kuriuose įmonių, universitetų, leidyklų, muziejų atstovai mokykloms pristatė ugdymo(si) priemones, įrankius ir edukacines programas.

Po parodos mokyklų vadovai ir mokytojai dalyvavo pasirinktuose renginiuose. Klausytasi paskaitų apie prasmės ir atradimų mokyklą, aktualų ugdymo turinį ir jo įgyvendinimą mokykloje, socialinio emocinio elgesio gerinimą, IKT priemonių panaudojimą ir kt. Mūsų mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ramutė Kežienė susirinkusiems pristatė projektą „Iniciatyva savivaldybėms“, kuris trejus metus vykdytas Kupiškio savivaldybės penkiose ugdymo įstaigose, pasidalino patirtimi apie skaitymo ir teksto supratimo įgūdžių formavimą, teksto struktūravimą, išmokimo metodų taikymą lietuvių kalbos ir literatūros pamokose.