Rudenėlio šventė

pagal | 2018-10-19

Spalio 17 dieną  mokykloje  vyko ,,Rudenėlio šventė‘‘.  Su nuostabiom kompozicijom iš vaisių, daržovių, lapų,  atkeliavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo jungtinės grupės vaikai  ir visi  pradinukai. Mokinukai  dainavo   apie rudenėlį, ežiuką, skruzdėlytes, saldumynus ir kitas linksmas daineles. Juos paruošė muzikos mokytoja Vaiva Mališauskienė.
Vyko mįslių viktorina. Visi vaikai stengėsi jas teisingai atspėti ir gauti už tai saldų prizą. Viktoriną paruošė pradinių klasių mokytoja Vaida Šveikauskienė.
Labai mokiniams patiko praktinės užduotys. Lenktyniavo, kas greičiau nuskus bulvę ir kieno bus ilgesnė obuolio žievelė. Laimėtojai buvo apdovanojami riešutais.  Šią užduotį paruošė pradinių klasių mokytoja Janina Daukienė.
Su puikiomis nuotaikomis visi grįžome į klases.

Vaida Šveikauskienė, pradinių klasių mokytoja