Rudenėlis bėga kloniais ir laukais

pagal | 2019-10-04

Įsibėgėja jau ruduo, gelsta medžių lapai. Rudenį trumpėja dienos, atvėsta oras, dažni lietus, pasikeičia lapų spalva, vabzdžiai slepiasi po medžių žieve. Tai paskutinės šiltos dienos. Su vaikais kalbėjome apie vasaros ir rudens skirtumus, kokie žmonių darbai rudenį. Prisirinkome ąžuolo ir klevo lapų, kuriuos klasėje spalvinome ir dėjome antspaudus ant baltų piešimo lapų. Taip pat piešėme rudeninius lapus, o iškirpę pakabinome ant medžio šakos. Panaudodami gamtines medžiagas (kankorėžius, kaštonus) ir plastiliną pagaminome darbelį „Miškas“. Kitą dieną vaikučiai piešė savo rankytes, o jas iškirpę papuošė spalvotais lapeliais ir įstatė į popieriaus ritinėlį. Taip smagiai ir darbingai praleidome savaitę.

Informaciją parengė Irena Patinskienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja