Sausio 13 – osios paminėjimas

pagal | 2017-01-15

Šią dieną paminėjome prisijungdami prie visuotinės pilietinės akcijos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Aštuntą valandą ryte mūsų mokyklos languose sužibėjo žvakelių šviesa, simbolizuojanti gyvybę, šviesą ir ramybę.  Pirmosios pamokos metu mokiniai su mokytojais  aptarė šių įvykių prasmę Lietuvos kelyje į nepriklausomybę.

Penktos ir šeštos klasės mokiniai dalyvavo Kupiškyje iškilmingoje Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje L.Stuokos Gucevičiaus aikštėje bei pilietinėje akcijoje ,,Aš jūsų niekada nepamiršiu“.  Laišką laisvės gynėjams skaitė aštuntokė Fausta Talačkaitė.

Mokykloje likę mokiniai baigiantis pamokoms, piešė bendrą plakatą Lietuvai ir jos laisvės gynėjams. Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinio vadybininkė ir mūsų mokyklos muzikos mokytoja Vaiva Mališauskienė organizavo gėlių puokštės piešimą ir linkėjimų Lietuvai rašymą dažais ant sniego.  Smagu buvo stebėti  darbo eigą ir rezultatą pro antro aukšto langą tiems, kas suabejojo savo gebėjimais ar  nenorėjo braidyti po sniegą. Išsiskirstėme namo gręžiodamiesi į gėlėmis pražydusį sniegą ir aptardami įdomiai ir prasmingai praleistą dieną.

Renė Sankauskienė, istorijos mokytoja metodininkė