Skyriaus vedėjos Vandos Vanagienės šv. Kalėdų ir Naujųjų metų sveikinimas

Mielieji,

Senųjų ir Naujųjų metų sandūroje švenčiame šventes,  šilčiausias kiekvieno žmogaus dvasiai – šv. Kalėdas. Labai laukiame bendrų šeimos susibūrimų už Kūčių ir šv. Kalėdų stalo, kad galėtumėme atverti Gėrio skrynią – per metus patirtų ir sukauptų gražiausių akimirkų.

Nuoširdžiausiai sveikinu su didžiausiomis metų šventėmis ir  linkiu, kad nuostabūs prisiminimai mus visus augintų ir pakylėtų stengtis kalbėti apie tai, „kaip galima kažką padaryti“, o ne „kodėl kažko negalima padaryti“. Linkiu žvelgti plačiai, būti atsidavusiems,  darbštiems ir orientuotiems į rezultatą. Linkiu nepaliauti tikėti glaudžiu bendravimu ir niekada netoleruoti grubumo. Linkiu visose savo veiklose kliautis afrikiečių patarle: „Jei nori eiti greitai, eik vienas. Bet jei nori nueiti toli, eikime kartu“.

Linkiu sėkmingo ir viltingo „ėjimo kartu“ kelio.

Nuoširdžiai  Šepetos Almos Adamkienės mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės vardu – skyriaus vedėja Vanda Vanagienė