Svečiuose policijos pareigūnė

pagal | 2017-11-22

Lapkričio 21 d. mokykloje lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė. Ji bendravo su ikimokyklinės, priešmokyklinės ir pradinių klasių mokiniais, su mokytojomis Rūta Žilinskiene, Vaida Šveikauskiene, socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene. Policininkė priminė vaikams saugaus elgesio taisykles gatvėje ir ypač akcentavo, kaip reikia elgtis kelyje tamsiu paros metu, kaip nešioti atšvaitą, mokė elgtis kultūringai, būti atsargiems ir budriems  Mokiniai išklausė pasakojimo, kaip važiuoti dviračiu, kad būtina dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, kaip užsidėti ir užsisegti dviratininko šalmą, kaip saugiai keliauti į mokyklą ir į namus. Pareigūnė klausė vaikų ar jie moka pereiti gatvę esant šviesaforui, ar žino, kaip elgtis mokykliniame autobusėlyje, kaip sėdėti mašinoje. Visi mokiniai buvo apdovanoti dovanėlėmis: spalvinimo knygelėmis su lipdukais ir užduotimis: „Susipažinkime: Lietuvos policija“ ir „Draugaukime“,  balionais su policijos ženklu, spalvotais pieštukais. Su mokytojomis kalbėta apie tolimesnį bendradarbiavimą prevencijos klausimais. Jos gavo dovanų užrašų knygeles ir rašiklius. Vaikams laikas, praleistas saugaus eismo pamokėlėje, neprailgo, o įgytos žinios tikrai pravers ateityje.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė