Tarptautinis kalėdinis projektas

Dvidešimt mūsų mokyklos mokinių dalyvavo tarptautiniame „eTwinning“ programos projekte „Parašyk draugui laišką ir pasveikink su šv. Kalėdomis“. Lapkričio mėnesio pradžioje visi penkių šalių (iš Lenkijos, Turkijos, Ispanijos, Rumunijos, Lietuvos) projekto partneriai trumpai prisistatėme: papasakojome apie savo mokyklą ir savo šalį. Gaminome atvirukus. Susitarėme, kas kam rašys laiškus. Laiškus rašėme dviem kalbomis – gimtąja ir anglų kalba. Rašėme trumpą savo paties prisistatymą ir pasveikinimą su šv. Kalėdomis. Taigi, visi projekto dalyviai sukūrė po atviruką Kalėdiniam pasveikinimui. Mūsų Kalėdiniai mainai vyko su mokiniais iš Torrejon Dee Ardoz (Ispanija) miesto. Prieš pat atostogas sulaukėme laiškų ir patyrėme nepaprastą džiaugsmą, kad turime draugų kitoje šalyje ir galime bendrauti užsienio kalba! Patyrėme, kad anglų kalbos mokėjimas yra reikalingas ir labai naudingas.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė