Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos vardadienio šventėje

pagal | 2018-02-05

Vasario 1 d. į Biržų rajono Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos vardadienio šventę mūsų mokyklos mokinius pakvietė technologijų vyresnioji mokytoja Zita Kumpelienė. Čia buvo minimas 70 metų jubiliejus, kai gimnazijai suteiktas Balio Sruogos vardas. Šia proga gimnazijoje buvo organizuojama nepamokinės veiklos ugdymo diena, vyko parodos, tradicinių amatų pristatymas, kūrybinės dirbtuvės, koncertas. Vardadienio šventei skirtoje parodoje dalyvavo ir mūsų mokyklos technologijų būrelio „Tradiciniai amatai“ (vadovė vyresnioji mokytoja Zita Kumpelienė) mokiniai:  Oresta Andrulytė, Patricija Timčenkaitė, Laima Kucinaitė, Elinga Testova, Vesta Liesmonaitė, Karolina Masiulionytė, Gintarė Martišiūnaitė, Julija Jurgelionytė, Viktorija Kungytė. Kūrybinių dirbtuvių metu mokiniai gamino dovanas gimnazijos Vardadieniui, mokėsi amatų. Septintokė  Julija Jurgelionytė ir dešimtokė Viktorija Kungytė kartu su socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene gamino gėles Lietuvai iš krepinio popieriaus. 6 klasės mokinys Martynas Cibulskis mokėsi darbelių iš šiaudų, o šeštokė Vesta Liesmonaitė  kitus vaikus mokė šio amato. Penktokai Oresta Andrulytė, Faustas Karalius, šeštokė Karolina Masiulionytė, septintokė Gintarė Martišiūnaitė kūrė „Gyvybės medžius“. Sukurtos dovanos pristatytos bendrystės popietėje gimnazijos sporto salėje. Čia koncertą dalyviams dovanojo Pasvalio r. Pajiešmenio jaunimo pučiamųjų orkestras. Pasisvečiavę, kupini įdėjų, suradę naujų draugų,  besidžiaugdami draugišku priėmimu ir maloniu bendravimu, grįžome į namus.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė