Vasarą pasitinkant

Linksma dainele „Pasisveikinimas“ ikimokyklinės jungtinės grupės vaikai ir 1 – 4 klasių mokiniai atvėrė duris išsiilgtoms vasaros atostogoms. Renginio vedėjos  pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė 1-4  klasių mokinių pasiekimais. Ypatingai šiemet sekėsi pirmokams. Dviejų pirmokų (Vilmos Daniuševičiūtės ir Kajaus Vaitiekūno) visi pasiekimai įvertinti aukščiausiu lygiu, visų likusių – aukščiausiu ir pagrindiniu. Ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Visi mokiniai apdovanoti paramos-labdaros fondo „Drąsinkime ateitį“ dovanėlėmis, kiekvienas už padarytą pažangą – padėkos raštais. Apdovanojimų metu skambėjo  dainelės „Jeigu atgal sugrįžtų laikas,“ „Musė,“ „Labas,“ „Dūda“, „Tu tik svajok.“

Renginio pabaigoje skyriaus vedėja padėkojo mokiniams ir įteikė padėkas mokytojoms:  Daliai Baniulienei, muzikos mokytojai metodininkei, dailės mokytojai Ingridai Rudzinskienei, technologijų mokytojai metodininkei Ingridai Pučėtienei, jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės mokytojai Irenai Patinskienei, pradinių klasių mokytojai metodininkei Janinai Daukienei ir vyresniajai pradinių klasių mokytojai Vaidai Šveikauskienei. Gražiomis gėlių puokštėmis ir šiltu žodžiu mokytojas apdovanojo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos tarybos narė, MDC tėvų komiteto pirmininkė, Aušrinė Petrauskienė. Skambia dainele ir nuotaikingu šokiu šventinį renginį užbaigė pradinukų ansamblis.

Mokytoja Vaida Šveikauskienė