Viešnagė Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje

pagal | 2018-03-29

Kovo 28 dieną 10 klasės mokiniai Viktorija Kungytė, Donatas Paulėnas, Nojus Jevič, Nikita Minins, Alanas Kusinskas, Gintas Vasiliūnas, Rytis Latoža, Deivydas Masiulionis, Romas Liesmonas kartu su auklėtoja Arvyde Tunaitiene vyko į renginį „Atvirų durų diena“ Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje. Mokiniai buvo supažindinti su šioje ugdymo įstaigoje rengiamomis profesijomis, turėjo galimybę išbandyti, kuri specialybė kiekvienam geriausiai tinka. Visiems labai patiko ekskursija po mokyklos edukacines erdves bei mokinių meninė programa. Visi mano bendraklasiai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje, proto mūšiuose ir sporto varžybose. Ekskursijos po mokyklą pabaigoje mokiniai turėjo galimybę pavairuoti automobilį ir traktorių. Vėliau visi buvo pakviesti į mokyklos valgyklą, kurioje vaišinosi Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinių gamintais tradiciniais lietuviškais patiekalais. Pilni įspūdžių, linksmai nusiteikę, daug ko sužinoję, grįžome namo.

Viktorija Kungytė, 10 klasės mokinė