Metų archyvas: 2011

METŲ MOKINIAI

I LAIPSNIO DIPLOMU apdovanota 9 kl. mokinė Monika Mažeikaitė už pagarbumą, darbštumą, kūrybiškumą, atsakomybę ugdant Charakterio medį.                II LAIPSNIO DIPLOMU apdovanota 7 kl. mokinė Karolina Matuzevičiūtė už pagarbą, pagalbą, atsakomybę, rūpestingumą auginant Charakterio medį.                  … Skaityti toliau »

Išvyka į „Keistuolių teatrą“

3-6 kl. mokiniai vyko į Vilnių, „Keistuolių teatrą“. Žiūrėjo spektaklį vaikams „Mykolas žvejas“. Spektaklį dovanojo Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas. Po spektaklio Senis šaltis vaikus gausiai apdovanojo. Mokinius lydėjo direktorė Vanda Vanagienė ir direktorės pavaduotoja Jūra Sigutė Jurėnienė

Projektas „Ką mena Lietuvos pilys“

technologijų mokytojos metodininkės Ingridos Sofijos Pučėtienės paruošta 9 klasės mokinė Monika Mažeikaitė užėmė II vietą respublikiniame istoriniame-kūrybiniame projekte „Ką mena Lietuvos pilys“. Apdovanojimas vyko Vilniuje, Lietuvos jaunimo turizmo centre.

Išvyka į Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių pasaulio čempionatą

7-10 kl. mokiniai vyko į Vilnių. Stebėjo Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių pasaulio čempionatą „Siemens“ arenoje. Bilietus į renginį dovanojo Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas. Mokinius lydėjo direktorės pavaduotoja Jūra Sigutė Jurėnienė ir lietuvos kalbos mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė.

Išvyka į energetikos ir technikos muziejų

2-10 kl. mokiniai vyko į Vilnių. Aplankė energetikos ir technikos muziejų, susipažino su mokslo ir technikos išradimais, Vichy vandens pramogų parke stiprino fizines jėgas, mokėsi suteikti pagalbą. Mokinius lydėjo pradinių klasių mokytoja metodininkė Janina Daukienė ir vyresnioji pradinių klasių mokytoja Viktorija Ostachavičiūtė.

Akcija „Būk saugus, moksleivi“

1-2 klasės mokiniai lankėsi Kupiškio priešgaisrinės tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyryje. Išvykos tikslas – akcija „Būk saugus, moksleivi“. Mokinius lydėjo pradinių klasių mokytoja metodininkė Janina Daukienė ir vyresnioji pradinių klasių mokytoja Viktorija Ostachavičiūtė

II laipsnio diplomais

II laipsnio diplomais už puikų ir labai gerą mokymąsi, už puikius papildomos veiklos rezultatus:                  7 kl. mokinei Rugilei Kežytei                  8 kl. mokinei Vilmantei Pastarnokaitei                  8 kl. mokiniui Daminykui Tunaičiui      … Skaityti toliau »

I laipsnio diplomas

I laipsnio diplomas 5 kl. mokinei Augustei Skačelytei už puikų ir labai gerą mokymąsi, už puikius papildomus veiklos rezultatus.

Viktorina „Kupiškio rajono miškai“

Antašavoje vyko jaunųjų miško bičiulių būrelių konkursas – viktorina „Kupiškio rajono miškai“ skirtas Tarptautiniams miškų metams. Mūsų mokyklos  JMBB „Pelkinukai“ mokiniai laimėjo I – vietą. Būrelio vadovė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Janina Daukienė. Kupiškio miškų urėdija komandai dovanojo išvyką  į Nemuno deltos regioninį parką gegužės mėn.