Metų archyvas: 2012

Gerų darbų metas

Mokiniai: Aistė Daukaitė, Viltė Bieleckaitė, Gabrielė Špiegytė, Žanas Stasevičius, Armandas Sviderskis vadovaujami JMBB „Pelkinukai“ vadovės Janinos Daukienės vežė pašarus žvėrims į Mirabelio mišką. Daugiau informacijos JMBB „Pelkinukai“svetainėje.

Metų Mokiniai

Padėka Metų Mokiniui – daugartiniam olimpiadų, konkursų dalyviui ir laureatui, puikiai ir labai gerai besimokančiam10 klasės mokiniui Dominykui Tunaičiuiuž ištikimybę savajai Mokyklai.               Padėka Metų rėmėjui – Romui Talačkai, pagavusiam sėkmę savo versle, už nuolatinę paramą Mokyklai.

Išvyka į Keistuolių teatro spektaklį

Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo dovana į Keistuolių teatro spektaklį vaikams „Grybų karas“. Į spektaklį važiavo Aistė Daukaitė, Aristida Varnauskaitė, Augustė Skačelytė, Miglė Urbonaitė, Rugilė Kežytė, Karolina Matuzevičiūtė, Austėja Žilinskaitė, Viltė Bieleckaitė, Adas Pijus Gromakovas, Viktorija Vizbaraitė, Kotryna Rudzinskaitė, Gabija Lengvenytė, Fausta Talačkaitė, Danielė Užkurelytė. Mokinius lydėjo direktorės pavaduotoja Jūra Sigutė Jurėnienė, mokytojos Rūta… Skaityti toliau »

Renginys „Skaitome tarmiškai“

Aštuntos ir dešimtos klasės mokiniai: Rugilė Kežytė, Karolina Matuzevičiūtė, Banguolė Žalnieriūnaitė, Evalda Liesmonaitė, Dominykas Tunaitis dalyvavo renginyje „Skaitome tarmiškai“, Anykščiuose. Mokytojos – direktorės pavaduotoja Jūra Sigutė Jurėnienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė. Ačiū tarmės puoselėtojams.

Pagalba miško gyvūnams

Mokyklos mokiniai (vadovaujami JMBB „Pelkinukai“ vadovės Janinos Daukienės) – Armandas Sviderskis, Fausta Talačkaitė, Kotryna Rudzinskaitė, Kajus Mališauskas, Romas Liesmonas, Vilmantė Mikšytė, Viltė Bieleckaitė, Martynas Cibulskis vežė pagamintas ėdžias ir pašarus į Mirabelio ir Puožgirio miškus. Dėkojame gamtos mylėtojams. Daugiau informacijos JMBB „Pelkinukai“svetainėje.

Mokiniai susipažino su tautodaile

2012 m. gruodžio pirmąjį penktadienį mokiniai turėjo progą susitikti su dailininku, Lietuvos tautodailininkų Sąjungos Kauno bendrijos pirmininku Valentinu Jezersku. Dailininkas patraukliai, suprantamai pasakojo apie lietuviškus suvenyrus. Lyg ir nelabai patraukli tema paaugliams. Tačiau gerai išmanančio savo veiklos sritį žmogaus žodis, daugybė iliustracijų, prikaustė mokinių dėmesį ilgam. Suvenyras šiandien jau nėra tas mažas, nebrangus dirbinėlis, skirtas… Skaityti toliau »

Angliškų dainų konkursas

3 klasės mokinės Gabrielė Špiegytė ir Gabrielė Pavlauskaitė, 4 klasės mokinės:Viktorija Bražaitė, Gabija Lengvenytė, Kotryna Rudzinskaitė ir Fausta Talačkaitė kartu su anglų kalbos mokytoja Laima Baltušiene dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2-5 kl. mokinių angliškų dainų konkurse Noriūnų Jono Černaius pagrindinėje mokykloje.

Kvadrato varžybos

Mokyklos mokiniai: Viltė Bieleckaitė, Greta Šarauskaitė, Rytis Latoža, Romas Liesmonas, Kajus Mališauskas, Deividas Draginas, Arnas Šveikauskis, Simona Gaidamavičiūtė, Austėja Žilinskaitė, Vaiva Gabriūnaitė, Gintarė Mikšytė, Gintas Vasiliūnas – vadovaujami kūno kultūros mokytojos metodininkės Virginijos Šemetienės dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose Šimonių pagrindinėje mokykloje.

Konkursas „Viskas iš obuolių“

Aštuntos klasės mokinės Viktorija Kalvelytė ir Evalda Liesmonaitė, vadovaujamos technologijų mokytojos metodininkės Ingridos Sofijos Pučėtienės dalyvavo Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje, kulinarijos konkurse „Viskas iš obuolių“.

Pristatė literatūrinę kompoziciją „Metų laikai pagal Uršulią Tamošiūnaičią“

8-10 klasės mokiniai Karolina Matuzevičiūtė, Rugilė Kežytė, Evalda Liesmonaitė, Banguolė Žalnieriūnaitė, Dominykas Tunaitis vyko į Kupiškio etnografijos muziejų. Pristatė literatūrinę kompoziciją „Metų laikai pagal Uršulią Tamošiūnaičią“. Mokinius paruošė ir į renginį lydėjo direktorės pavaduotoja Jūra Sigutė Jurėnienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė.