SVEIKINIMAS RUGSĖJO PIRMOSIOS PROGA

pagal | 2016-09-01

atsisiųsti

Rugsėjo pirmoji atveria duris į Mokslo ir Žinių pasaulį, kuris gali jaudinti, pavergti ar net linksminti. „Man patinka, man patinka, man patinka! Paskaityk dar kartą! – taip vaikas spontaniškai atpažįsta tam tikras sunkiai apibūdinamas savybes, kurios glūdi šiltame, švelniame ir kilniame rašytojos, Nobelio premijos laureatės Tuvės Janson pasaulyje. Pasaulyje, kuriame vyksta jaudinantys dalykai, drąsiai sutinkami pavojai, o kiekvienam nuotykiui pasibaigus laukia Mumių namai ir spindi ramus, pastovus, mielas Muminuko mamos gerumas, kuriame visada išlieka kitos dienos viltis.

Mieli mokiniai, mokytojai, lai visus mokslo metus šviečia viltis įgyvendinant pagrindinį šių mokslo metų tikslą – pagerinti mokymo(si) pasiekimus, o tai įmanoma padaryti daug skaitant. Skaitant ir suvokiant, ką skaitai. O tėvams linkiu nepamiršti ir kuo dažniau savo vaikams sakyti Tuvės Janson herojės, Muminuko mamos, žodžius: „Rytoj vėl bus puiki diena. Ir visa jinai Jūsų – nuo pradžios iki galo. Argi tai nenuostabu!“

Sėkmės įgyvendinant Naujųjų mokslo metų tikslus!

Su Rugsėjo pirmąja!

Nuoširdžiai