„Knygnešiai 2016“ neaplenkė Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos

pagal | 2016-05-10

Šepetos Almos  Adamkienės pagrindinės mokyklos  knygų fondas pasipildė naujomis knygomis. Jas dovanojo labdaros ir paramos fondas „Auginame ateitį“. Fondo direktoriaus ir iniciatyvos „Knygnešiai 2016“ autoriaus Tado Bojarsko pastebėjimu, „kiekvienas iš mūsų namuose turime perskaitytų knygų, kurių jau galbūt niekada net nebeatversime – dažnuose namuose jos tiesiog užima vietą. Todėl kilo idėja – pakviesti žmones padovanoti perskaitytas ir jiems jau nebereikalingas knygas kaimų ir miestelių mokyklų bibliotekoms, kur jų nuolat trūksta“.

Taip labdaros ir paramos fondo „Auginame ateitį“ direktoriaus iniciatyva „Knygnešiai – 2016“ nuvilnijo per visą Lietuvą. Džiaugiamės dovanai gautomis tikrai vertingomis knygomis ir nuoširdžiai dėkojame fondo direktoriui Tadui Bojarskui, „auginančiam ateitį“ ant perskaitytų knygų išminties pamatų.

Vanda Vanagienė, mokyklos direktorė