Konkursas norintiems pasitikrinti lietuvių kalbos žinias

pagal | 2014-02-27

Jau nebe pirmus metus Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas organizuoja tarptautinį „Kalbų kengūros“ konkursą. Šiais metais jis vyko vasario 25 d. Džiugu, kad mūsų mokykloje I programos (lietuvių kalbos) žinias panoro pasitikrinti 14 mokinių:

Gabrielė Špiegytė – 4 kl.,

Fausta Talačkaitė – 5 kl.,

Gabija Lengvenytė – 5 kl.,

Kajus Mališauskas – 6 kl.,

Viltė Beleckaitė – 6 kl.,

Austėja Žilinskaitė – 7 kl.,

Arnas Šveikauskis – 7 kl.,

Deividas Draginas – 7 kl.,

Augustė Skačelytė – 8 kl.,

Aistė Daukaitė – 8 kl.,

Rugilė Kežytė – 10 kl.,

Banguolė Žalnieriūnaitė – 10 kl.,

Ugnius Petrauskas – 10 kl.,

Justas Šabanskas – 10 kl.,

Konkurso, kurio užduotys sudarytos teksto suvokimo, analizės, pastabumo, logikos principu, metu mokiniai per 60 minučių turėjo atsakyti į 40 klausimų. Visi mokiniai gavo skirtingas užduotis, atitinkančias dalyvių amžių. Dauguma mokinių nesunkiai įveikė savo lygio užduotis – jiems užteko ir pamokos laiko. Komisijai patikrinus darbus, mokiniai bus apdovanoti diplomais.

Auksinės Kengūros diplomai atiteks dalyviams, surinkusiems 194-200 taškų.
Sidabrinės Kengūros diplomai bus skirti dalyviams, surinkusiems 192-193,75 taško.
Oranžinės Kengūros diplomus pelnys tie dalyviai, kurie surinks 190-191,75 taško.

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė