„Pradinukai – mažieji olimpiečiai“

pagal | 2016-05-30

Š. m. gegužės 26 dieną Kupiškyje vyko rajoninės pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos „Pradinukai – mažieji olimpiečiai“. Varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunieji sportininkai: Airidas Sedulinas, Elinga Testova ir Martynas Cibulskis. Ypatinga sėkmė lydėjo Martyną Cibulskį. Jis įsibėgėjęs nušoko toliau už kitus ir nusileido tik vienam šuolininkui (II vieta); aplenkė varžovus 30 bei 60 metrų rungtyse – abu kartus I vieta, o kartu su Airidu Sedulinu sėkmingai įveikė kitus dalyvius estafetėse (II vieta). Fortūna šypsojosi Elingai Testovai 30 bei 60 metrų rungtyse – II ir III vietos. Nors varžybose dalyvavo gausus būrys moksleivių iš įvairių rajono mokyklų, mūsų mokyklos trys sportininkai parsivežė net 7 diplomus. Dėkojame jiems, kad gerais rezultais garsina mūsų mokyklą.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė