Sveikiname KENGŪROS laureatus

pagal | 2014-04-23

Nuo 2008 metų Lietuva prisijungė prie tarptautinio KALBŲ KENGŪROS konkurso. Projekte dalyvauja Europos, Amerikos, Azijos šalių 3 – 12 klasių moksleiviai. Visų šalių moksleiviai, dalyvaujantys projekte, atlieka tas pačias užduotis. Jos kiekvienais metais yra rengiamos kolegialiai vienoje iš šalių dalyvių. Vykdydamos projektą šalys vadovaujasi vieningomis taisyklėmis, vertinimo kriterijais bei tvarka.

Sėkmingiausiai projekte dalyvavę moksleiviai apdovanojami įvairiais prizais arba deleguojami į pažintines keliones Lietuvoje ir užsienyje. Lietuvoje šį konkursą jau penkioliktus metus organizuoja – Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas, kuris ieško gabių ir talentingų vaikų, suteikia galimybę pasitikrinti savo dalykines kompetencijas ir gebėjimus ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių miestų ir miestelių vaikams. Mokiniams tiesiog pravartu išvysti savo veiklos rezultatus bendraamžių fone ir mokytis bendrauti.

Jau įvyko 2014 m. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“, „Kalbų Kengūra“, „Gamtos Kengūra“ ir „Istorijos Kengūra“.

SVEIKINAME MŪSŲ MOKYKLOS MOKINIUS – LAUREATUS

LIETUVIŲ KALBOS KENGŪRA

(mokytoja Ramutė Kežienė)

Auksinės Kengūros diplomas

Austėjai Žilinskaitei, 7 kl.

Augustei Skačelytei, 8 kl.

Sidabrinės Kengūros diplomas

Faustai Talačkaitei, 5 kl.

Rugilei Kežytei, 10 kl.

Oranžinės Kengūros diplomas

Gabijai Lengvenytei, 5 kl.

Viltei Bieleckaitei, 6 kl.

Banguolei Žalnieriūnaitei, 10 kl.

ISTORIJOS KENGŪRA

(mokytoja Renė Sankauskienė)

Auksinės Kengūros diplomas

Austėjai Žilinskaitei, 7 kl.

Oranžinės Kengūros diplomas

Augustei Skačelytei, 8 kl.

PROJEKTO „TAVO ŽVILGSNIS“ NUGALĖTOJOS:

(mokytoja Laima Baltušienė)

Miglė Urbonaitė, 8 kl.  (anglų kalbos vertimas)

Rugilė Kežytė, 10 kl.  (anglų kalbos vertimas)

SVEIKINAME LAUREATUS IR JŲ MOKYTOJUS, DŽIAUGIAMĖS JŲ INICIATYVA IR NORU TOBULĖTI

2014-05-19 (t.y. pirmadienį )  12 val. visi laureatai kviečiami dalyvauti Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektų baigiamajame renginyje-šventiniame koncerte, kuris įvyks Vilniuje, SIEMENS ARENOJE.  Renginio metu bus teikiami diplomai Kengūros projektų Lyderių turo nugalėtojams. Šlovės alėjoje tradiciškai bus teikiami raštai 2014 m. projektų geriausių darbų autoriams ir dalyviams.

Arenos fojė veiks projekto "Tavo žvilgsnis" tekstų iliustracijų paroda.

Rezultatai_Kalbų KENGŪRA_2014 (1)

Visi rezultatai http://www.vkif.lt/index.php?page=kalbu-kengura

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė