Dienos archyvas: 2016-04-21

Sveikiname „Kalbų kengūros“ dalyves

DANIELĖ UŽKURELYTĖ, 7 kl.,  – Sidabrinės Kengūros diplomas FAUSTA TALAČKAITĖ, 7 kl.,   – Padėkos raštas GABIJA LENGVENYTĖ, 7 kl.,   – Padėkos raštas VILTĖ BIELECKAITĖ, 8 kl.,   – Oranžinės Kengūros diplomas Visos mergaitės sprendė ketvirto lygio užduotis. Jos turėjo pritaikyti lietuvių literatūros, kalbotyros, gramatikos, kirčiavimo ir kitų lietuvių kalbos sričių žinias. Labai džiaugiuosi jų surinktais taškais ir linkiu… Skaityti toliau »

„TYLOS DIETOS“ RECEPTAS – KAD DIENA BŪTŲ SVEIKA!

1. „Tylos“ pusryčiai – geriausia ryto pradžia. Neskubėkite tik atsibudę iš karto įjungti visų informavimo šaltinių (TV, radijas ir pan.), kurie dažniausiais tampa ir triukšmo šaltiniais.  2. Atkreipkite dėmesį į savo keliamą ar šalia esantį triukšmą, gerbkite savo, savo šeimos, šalia gyvenančių žmonių teisę į ramybę ir tylą. Tai ne tik tolerancijos, bet ir sveikatos… Skaityti toliau »