Dienos archyvas: 2016-06-04

Padėkos popietė mokiniams

Birželio pirmoji – tarptautinė vaikų gynimo diena, pirmoji vasaros diena ir pirmoji atostogų diena pradinukams. Ta proga  Šepetos A. Adamkienės mokyklos mokiniai  rinkosi į bibliotekos kiemelį  – į mokslo metų pabaigtuves  ir geriausių skaitytojų pagerbimo šventę. Popietės pradžioje buvo apdovanoti daugiausiai per šiuos mokslo metus knygų perskaitę mokiniai. Šiais mokslo metais daugiausia knygų perskaitė  ketvirtos… Skaityti toliau »

Paskutinis skambutis

Šių metų birželio 3 dieną mūsų mokykloje vyko paskutinis skambutis. Išlydėjome dešimtokus į platesnius vandenis ieškoti laimės ir sėkmės.  Nuo pat ryto šventės kaltininkus pasitikome mokykloje. Mokykloje jų laukė ne įprastas vaizdas, o tikra egzotika – Indija. Auklėtojos ir bendro 9-8 klasių mokinių darbo dėka viskas atrodė kaip tikroje Indijoje. Aplink degė žvakutės, grojo rami… Skaityti toliau »