Dienos archyvas: 2017-02-09

Kviečia „Olympis 2017 – Pavasario sesija“

Konkurso „Olympis 2017“ organizatoriai kviečia visus 1 – 12 klasių mokinius dalyvauti edukaciniuose konkursuose. Vyks 9 mokomųjų dalykų konkursai: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, fizikos, informacinių technologijų, chemijos, biologijos (pradinėse klasėse – pasaulio pažinimas), geografijos ir istorijos.  Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir diplomais. Pagrindiniai prizai… Skaityti toliau »

Dailyraščio konkursas „Rašom! 2017“

Kiekvienais metais Lietuvių kalbos institutas, UAB BIURO PASAULIS ir iniciatyvinė pedagogų grupė kviečia visus į nacionalinį dailyraščio konkursą „Rašom!“.  Šiame konkurse gali dalyvauti visi – nuo trečiokų iki senjorų. Dalyviai rungiasi trijose amžiaus grupėse: 3–6 klasių moksleiviai, 7–12 klasių moksleiviai ir suaugusieji. Šiais metais mūsų mokykloje visi dailyraštį rašė trečiadienį, vasario 8 d. Dalyvavo trisdešimt du… Skaityti toliau »