Dienos archyvas: 2017-09-30

Mokytojai vėl mokosi

Rugsėjo 28 d. mokykloje lankėsi projekto „Iniciatyva savivaldybei“ ekspertas Tomas Lagūnavičius. Jis skaitė paskaitą „Įvadas į liberalią mokyklą“. Seminaro metu mokytojai sužinojo, kuo liberali mokykla skiriasi nuo klasikinės, diskutavo, koks mokyklos modelis yra patraukliausias, kas būtų įdomu ir tinkama mūsų mokyklos mokiniams. Kaip ir visada, lankymosi dieną, ekspertas stebėjo pamokas, teikė mokytojams individualias konsultacijas, bendravo… Skaityti toliau »

Solidarumo bėgimo dalyviai_2017

Š. m. spalio 29 dieną mokyklos moksleiviai dalyvavo ketvirtajame Lietuvoje vykstančiame Solidarumo bėgime, į kurį kvietė įsijungti VO ,,Gelbėkit vaikus". Šio bėgimo tikslas – skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Mūsų moksleiviai bėgo stadione per kūno kultūros pamokas ir kiekvienas pagal savo galimybes ir pagal amžių. Kas apibėgo ratą, kas… Skaityti toliau »