Dienos archyvas: 2018-01-17

Atmintis gyva, nes liudija…

Lietuvoje buvo minimos  27-ąjį kartą tragiškos Sausio 13-osios metinės ir Laisvės gynėjų diena. Mūsų mokyklos bendruomenė  taip pat prisijungė prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.  Tradiciškai sausio 12-osios  rytą uždegėme kiekviename mokyklos lange žvakeles, kurios simbolizuoja apgintos laisvės šviesą, laisvės idėjų pergalę. Pirmąsias pamokas, minint 1991 m. sausio 13 d. sovietinės agresijos ir nepavykusio perversmo… Skaityti toliau »

Projekto „Iniciatyva savivaldybei“ veiklos tęsiamos ir 2018 metais

Nors 2018 metai ką tik prasidėjo, mokykla tęsia projekto „Iniciatyva savivaldybei“ veiklų  įgyvendinimą. Sausio 16 dieną mokykloje lankėsi projekto „Iniciatyva savivaldybei“ ekspertas, psichologas, dr. Tomas Lagūnavičius. Kartu su mokyklos vadovėmis stebėjo ir analizavo 2 pamokas, teikė individualias konsultacijas mokytojams ir 7 mokiniams. Susitarta dėl seminaro pravedimo visiems mokyklos darbuotojams, tema „Patyčios ir smurtas mokykloje:  pagalba ir prevencija. Darbas… Skaityti toliau »