Dienos archyvas: 2019-05-07

Pilietiškumo ir žmogiškųjų vertybių ugdymo pamoka

Gegužės 6 dieną mokiniai turėjo galimybę stebėti teatro ir judesio meno aktoriaus,  pedagogo, žurnalisto ir rašytojo Arkadijaus Vinokuro  mono spektaklį, parengtą pagal H. K. Anderseno pasaką „Mergaitė su degtukais“. Tai buvo ne tik spektaklis, bet ir atjautos, gerumo, gebėjimo įsijausti į kitą, noro pagelbėti pamoka. Po pasakos interpretacijos Arkadijus Vinokuras skatino mokinius pasakyti savo nuomonę,… Skaityti toliau »

Projekto „Lyderių laikas 3“ pristatymas mokyklos bendruomenei

Balandžio 26 dieną projekto „Lyderių laikas 3“ komandos narės Ramutė Kežienė ir Vanda Vanagienė mokyklos bendruomenei pristatė savivaldybės mokyklose  įgyvendinamo projekto  „Lyderių laikas 3“  kūrybinėje komandoje sukurtus vertybių paaiškinimus. Dirbdami grupėse, bendruomenės nariai kiekvienai vertybei sukūrė po vieną taisyklę, pristatė savo darbus ir susitarė dėl šešių pagrindinių taisyklių, kurių turės laikytis projekto metu. Vanda Vanagienė,… Skaityti toliau »