Mieli Mokiniai, Mokytojai, Tėveliai,

Kaip gera žinoti, kad greit pasimatysime „gyvai“. Na, ir kas kad neįprastomis sąlygomis – išlaikydami atstumą, su kaukėmis, bet būtinai pasisveikinsime.
Kaip gera žinoti, kad pasisveikinimas – tai ne tik rankos paspaudimas, apsikabinimas, bučinys, bet ir linktelėjimas galva, šypsena akimis.
Kaip gera žinoti, kad susitikę turėsime galimybę vienas kitam padėkoti už didžiulę kantrybę ir atsakomybę, parodytą dirbant nuotoliniu būdu.
Kaip gera žinoti, kad, jei reikės, išdrįsime atsiprašyti tų, kuriuos nepelnytai įskaudinome, ir vėl atgausime dvasios ramybę.
Kaip gera žinoti, kad mūsų mintys ir žodžiai materializuojasi ir jeigu aš šiuo metu apie Jus visus gražiai galvoju ir siunčiu kuo geriausius linkėjimus, jie tikrai išsipildys.
Tad linkiu neblėstančio kūrybiškumo, draugų ir artimųjų palaikymo, kantrybės ir stiprybės, energijos ir sveikatos pasitinkant (ne)eilinį rugsėjį ir visus mokslo metus.
Linkiu tikėjimo, kad viskas bus gerai.

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyriaus
Šepetos Almos Adamkienės MDC vedėja Vanda Vanagienė