„Adamkiadoje“ 2019

pagal | 2019-06-02

Gegužės 31 dieną Butrimonyse (Alytaus rajonas)  vyko tradicinė respublikinė mokinių meno ir sporto šventė „Adamkiada“, skirta Prezidento Valdo Adamkaus garbei. Lietuvos mokinių sporto ir meno šventės „Adamkiada“ tikslas – ugdyti mokinius laisvais, pasitikinčiais savimi, turinčiais ambicijų dorai ir išmintingai gyventi, būti drąsiais, veržliais ir kūrybiškais žmonėmis. „Adamkiada“ – tai šventė visiems jauniems žmonėms, kurie nori būti panašūs į Prezidentą Valdą Adamkų. Ši šventė buvo jubiliejinė – penktoji. Kupiškio r. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos sportininkai dalyvavo visose penkiose šventėse.  Dalyvavome visose rungtyse, kur Prezidentas Valdas Adamkus jaunystėje rodydavo puikius rezultatus. Tai 60 metrų bėgimas, šuolis į tolį, futbolas 3×3, estafetinis bėgimas 3×100 ir įvairios atrakcijos. Dalyvavo geriausios  respublikos  gimnazijos ir pagrindinės mokyklos. Šventėje dalyvavo Lietuvos mokyklos, kurias rėme ponios A. Adamkienės labdaros ir paramos fondas.  Dalyvių skaičius viršijo 500. Geriausiai pasirodė Gabrielė Pavlauskaitė 60 metrų bėgime. Ji pateko į aštuntuką, tai tikrai geras rezultatas tokio lygio varžybose. Laimis Kucinas buvo nominuotas už sportinius rezultatus ,,Adamkiados Garbė" prezidento pasirašytu raštu ir specialiu prizu. Po iškilmingo uždarymo laimingi grįžome namo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.

Zigmas Paulauskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas