„Amatų diena“

Mokykloje vyko netradicinė „Amatų diena“. Projekto sumanytoja ir organizatorė lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė. Būrelis mokinių akmens kalimo paslapčių mokėsi iš ilgamečio šio amato meistro, nuolatinio mokyklos rėmėjo, verslininko Ramučio Talačkos. Sūrio gimimo kelią savo namuose demonstravo ekologiškai ūkininkaujanti Nijolė Anikanova. Aleksejus Anikanovas spėjo parodyti namuose sukauptą muziejinių vertybių kolekciją. Griežti vaikus mokė kaimo muzikantas Vytautas Skukauskas, pamokas iš medžio darbų vedė Jonas Grigalionis, kryželiu siuvinėti mokė Vanda Tubelienė, džiaugtis papuošalais iš veltinio mokė Irma Aleknienė, dailiai megzti – Gražutė Valaitienė, darbeliais iš keramikos Danutė Daugėlienė, tortų puošybos meno mokė Laima Varnauskienė, žagarėlių virimo paslapčių mokė Alvyra Plerpienė, sukti sviestą mokė Vilmantė Jonuškaitė. Parodai savo kūrybinius dekupažo darbus pristatė Dalė Einorienė.