Atvirų durų diena Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje

pagal | 2016-04-16

Balandžio 7 dieną 10 klasės mokiniai Gabija Dikaitė, Ernestas Galvanauskas, Jonas Jefimovas, Vilmantė Mikšytė, Erikas Naujokas, Erika Ramanauskaitė, Linas Samuilovas kartu su socialine pedagoge metodininke Ingrida Pučėtiene lankėsi Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje. Čia vyko Atvirų durų diena. Mus maloniai sutiko mokyklos darbuotojai, visur lydėjo tikybos mokytoja Virginija Kaminskienė. Ji supažindino mus su  mokykloje vykdomomis mokymo programomis, gyvenimo ir mokymosi sąlygomis, mokymo baze, kultūrine veikla, mokykloje vykstančia projektine veikla bei papasakojo apie stažuotes užsienyje, aptarė karjeros perspektyvas, baigus profesinę mokyklą. Mokiniai dalyvavo viktorinoje, baudų metimo varžybose, žiūrėjo demonstruojamas nuotraukas ir filmukus apie įvairias mokymo programas, mokinių gyvenimą, neformaliąją veiklą, stažuotes užsienyje, išbandė kai kuriuos technologinius procesus: dirbti su medžio apdirbimo staklėmis, su suvirinimo aparatu, plakti kokteilius, pjaustyti daržoves, dirbti su kasos aparatu ir kt. Mokyklos traktoriukas „Pupsiukas“ mus nuvežė iki  mini zoologijos sodo, kuriame pamatėme egzotiškų paukščių bei gyvūnų.  Apžiūrėjome garažus, turimą žemės ūkio techniką. Čia mokiniai galėjo vairuoti šiuolaikinį traktorių, fotografavosi. Renginio pabaigoje buvome  pavaišinti skaniais cepelinais ir keptomis bandelėmis. Atvirų durų diena – tai puiki galimybė savo akimis pamatyti ir geriau susipažinti su  mokykla.

Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė