Europos kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26-ąją dieną  minima Europos kalbų diena. Šią šventę paminėjo ir  Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Šepetos Almos Adamkienės mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai. Visą savaitę vaikai po pamokų aktyviai atliko užduotis, skirtas šiai dienai paminėti. Pradinukai piešė savo rankas, o ant jų užrašė pasisveikinimo būdus lietuvių ir anglų kalbomis. Taip pat klausėsi angliškų dainelių, prisiminė anglų kalbos abėcėlę, piešė Europos šalių vėliavas, dekoravo obuolius. Vyresnių klasių mokiniai karpė klevo lapų trafaretus, kuriuose rašė pasisveikinimo, atsisveikinimo ir padėkos žodžius įvairiomis kalbomis. Visi mokiniai piešė  Europos šalių vėliavas, kuriomis dekoravo moliūgus. Mokyklos langus papuošė vaikų karpyti klevo lapai ir obuoliai. Džiaugiamės paminėję šią šventę savo mokykloje. Mokiniai ne tik pasitikrino žinias apie kalbas, bet ir  suprato jų mokėjimo svarbą.

Anglų k. mokytoja Deimantė Vogulienė