Iš stovyklos „Žilvitis“ kupini įspūdžių grįžo „Pelkinukai“

pagal | 2014-07-11

Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos Jaunieji miško bičiuliai būrelio „Pelkinukai“ nariai: Gabrielė Špiegytė, Julija Jurgelionytė, Viltė Bieleckaitė, Gabija Dikaitė,  Aistė Daukaitė ir Arnas Šveikauskis aštuonias dienas stovyklavo Baltijos pajūryje. „Viskas patiko. Įdomu. Puikūs būrio draugai. Smagūs žaidimai. Įdomios ekskursijos ir žygiai.., “- dalijosi įspūdžiais Viltė. „Tikrai buvo, ką veikti: ravėjome eglaites, stebėjome šikšnosparnius, mokėmės atpažinti Baltijos pajūrio augalus, apsilankėme Kretingos Žiemos sode. Susibičiuliavome su bendraminčiais“,- porino Aistė. „Taip įdomu dar niekad nebuvo,- teigė Gabrielės mama Kristina.- Tiek ji visko pasakojo, ką matė, patyrė. Tokia laiminga. Viskas patiko, net namo nenorėjo važiuoti.

Dalyvauti Jaunųjų miško bičiulių sambūrio veikloje įdomu ir naudinga, o stovyklos – tikras apdovanojimas aktyviausiems būrelio nariams. Respublikinėje stovykloje Jaunųjų miško bičiulių sambūrio būrelio „Pelkinukai“ nariai dalyvauja jau penktą kartą ir visuomet namo grįžta linksmi bei laimingi.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Pelkinukai“ vadovė