Kelionė į Kauno technologijos universitetą

pagal | 2017-05-08

Gegužės 5 dieną mūsų mokyklos vyriausieji, 9 ir 10 klasės mokiniai, buvo pakviesti į KTU universitetą pasisvečiuoti. Kaune mus pasitiko mums gerai pažįstami veidai: Raphael iš Kipro, Radvilė ir dar keletas studentų iš Erasmus programos. Mokiniai buvo supažindinti su maisto fakultetu, architektūros fakultetu, fizikos ir chemijos fakultetais. Mokiniams buvo papasakota apie įvairias studijas, supažindinta su technika ir parodyta keletas darbų. Keliems mokiniams teko pabuvoti savanoriais fizikos fakultete, kuriame mums buvo parodyta keletas bandymų. Taip pat mokiniai gavo progą išbandyti KTU mikroskopus. Mokiniams buvo surengtas piknikas lauke, šalia studentų bendrabučio, mokiniai gavo progą pailsėti ir puikiai praleisti laiką su studentais. Deja, projektas jau baigėsi ir mokiniams tai buvo paskutinis kartas, kada jie matė studentus.

Viltė Bieleckaitė, Mokinių tarybos pirmininkė