Mažųjų darbeliai – mamytėms

pagal | 2019-05-08

Lietuviškas pavasaris gražus ir jausmingas. Motinos diena. Pirmasis gegužės sekmadienis išaušta visada giedras širdy. Motinos rūpesčių rūpestėlių tądien nesumažėja, bet mūsų noras ją pamatyti, aplankyti, pasveikinti prilygsta stipriausiems pavasario tvinksniams.

Kiekvienam žmogui mama yra pati brangiausia pasaulyje. Ji yra visada reikalinga ir nesvarbu kiek tau metų bebūtų, bet tu savo mamai visada liksi vaiku. Tik deja mes, vaikai, ne visada sugebame įvertinti tą begalinį mamų rūpestį ir meilę. Labiausiai jos pritrūksta, kai amžiams jos netenkam.

Artėjant šiai gražiai pavasario šventei Šepetos Almos Adamkienės mokyklos mišrios grupės mokinukai net dvi dienas plušėjo norėdami nustebinti savo mamytes.  Pirmąją dieną ėjome į biblioteką daryti širdelių iš molio, kurias papuošė įvairiais ornamentais, net žodį – MAMA išraižė. Pabaigus gaminti jas reikėjo išdžiovinti. O kitą dieną reikėjo išmarginti, nuspalvinti guašu. Oi buvo darbo, net visi delniukai buvo spalvoti! Liko jas  perverti siūlu ir palikti išdžiūti. Po pietų su mokinukais skubėjome į biblioteką mamoms gaminti atviručių.

Visi labai stengėsi, nes norėjo padaryti staigmeną ir savo padarytais darbeliais nudžiuginti savo mamytes. Nors jų širdelės mažos, bet meilė mamai labai didelė.