Mokonomika 2022

Vasario 4 d. Šepetos Almos Adamkienės MDC mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje „Swedbank“ inicijuojamoje pamokoje „Mokonomika 2022“. 1–4, 5–8 klasių mokiniai stebėjo po 8 pamokas tvarumo, pilietiškumo, finansinio raštingumo ir kitomis aktualiomis temomis. „Mokonomika” – žinių šventė, skirta ir pasiekiama visų klasių mokiniams, jų mokytojams ir tėvams. Antrąkart įvykusi didžiausia nuotolinė pamoka buvo transliuojama gyvai daugiau nei tris valandas ne tik Lietuvai, bet ir po pasaulį išsibarsčiusioms lietuviškoms mokykloms. Visai kaip mokykloje pamokos prasidėjo ir baigėsi skambučiu, o tarp jų vyko pertraukos, kurioms organizatoriai paruošė smagių pažinčių, pokalbių bei mankštų ne tik kūnui, bet ir protui. Mokiniai papildė savo žinių bagažą, džiaugėsi turėję galimybę patobulinti savo kompetencijas. Nekantraudami lauks kitų metų „Mokonomikos“.

Informaciją parengė Snaiguolė Siaurienė, matematikos mokytoja