Mokyklų teatrų festivalis

pagal | 2013-06-10

Meninės kompozicijos, parengtos kupiškėnų tarme „Pagal sakmes apie laumes“, debiutas balandžio mėnesį vykusios respublikinės konferencijos metu sulaukė didžiulio pasisekimo. Dramos būrelio mergaitės – Austėja Žilinskaitė (6 kl.), Rugilė Kežytė (9 kl.), Banguolė Žalnieriūnaitė (9 kl.), Evalda Liesmonaitė (9 kl.), Karolina Matuzevičiūtė(8 kl.) – dar nespėjusios pailsėti po ilgų repeticijų ir pasirodymo konferencijoje, jau sulaukė pakvietimo dalyvauti birželio mėnesį Rudiliuose vykstančiame mokyklų teatrų festivalyje bei rugpjūčio mėnesį Šepetos laisvalaikio centro organizuojamoje kaimo žmonių suėjimo šventėje. Renginių metu nuoširdūs žiūrovų plojimai buvo skirti ir jaunosioms aktorėms, ir jas rengusioms mokytojoms – scenarijaus autorei ir režisierei Jūrai Jurėnienei bei tarmės mokytojai Ramutei Kežienei. Organizatorius ir žiūrovus žavėjo  mergaičių artistiškumas, scenarijaus autentiškumas, taisyklinga  tarmiška tartis.

Nuotraukų galerija (Šepetoje)

Nuotraukų galerija (Palėvenėje)