Paminėta Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. mokykloje paminėta Tarptautinė tolerancijos diena. Šios dienos minėjime dalyvavo visi mokyklos mokiniai. Klasių auklėtojos su mokiniais aiškinosi žodžio TOLERANCIJA reikšmę, diskutavo, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, aptarė 20 a. istorijos pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei, Lietuvos istorijos faktus – nacių okupaciją ir sovietinės okupacijos laikotarpius, kaip kurstomas nepakantumas iššaukė didžiulį priešiškumą, o vėliau išprovokavo  masinį žmonių naikinimą.

Minint Tolerancijos dieną, visi mokyklos mokiniai piešė piešinius ir plakatus, iš kurių vėliau buvo sudėtas Tolerancijos miestas. Tolerancijos miestas – tai ne tik miestas, kuriame gyvename, kuriame yra mūsų mokykla, bet ir įsivaizduojamas miestas, apie kurį svajojame, kuriame norime saugiai, draugiškai, linksmai gyventi.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė