Pirmokai ir trečiokai pamokoje technologijų kabinete

pagal | 2015-10-24

Integruotos pamokos pradinukams ne naujiena. Du žvarbius spalio trečiadienius  pirmokai ir trečiokai su mokytoja Vaida Šveikauskiene skyrė sveikatingumo temai. Mokiniai į technologijų kabinetą atsinešė obuolių. Čia pagaminti sveikus desertus juos mokė technologijų mokytoja metodininkė Ingrida Pučėtienė. Mokiniai kepė obuolius orkaitėje, gamino sumuštinius su obuoliais.  Vaikai išklausė saugaus elgesio ir darbo taisykles, sužinojo, kaip saugiai elgtis dirbant su peiliuku, tarkuojant trintuve. Jie patys pjaustė obuolius, juos tarkavo ir įgyjo ne tik teorinių žinių, bet ugdė ir socialinius įgūdžius. Šioje klasėje mokiniai sveiko maisto sąvoką sieja su vaisiais ir daržovėmis. Jie  žino, kad sveikas maistas – tai vaisiai ir daržovės, pieno produktai. Pagaminę patiekalus, vaikai skubėjo sportuoti. Pažaidę judriuosius žaidimus, vaišinosi karšta vaisių arbata ir pačių pagamintais desertais.

Ingrida Pučėtienė, technologijų mokytoja metodininkė