Prasmingais darbais palydėjome 2014 – uosius

pagal | 2015-01-02

2014 metais mokykla dalyvavo projekte T klasė (tėvų klasė), todėl visus metus vyko tėvų kartu su mokiniais ir mokytojais  inicijuotos veiklos.  Viena iš tokių veiklų – bendri tėvų ir mokinių neformaliojo ugdymo būreliai. Darbščiųjų rankų būrelio metu mamytės ir jų dukros iš ore džiūstančio modelino (baltos spalvos polimerinio molio) kuria lėles. Būrelio  vadovė  technologijų mokytoja metodininkė Ingrida Pučėtienė džiaugiasi, kad visomis darbui reikalingomis medžiagomis pasirūpino T klasės projekto organizatoriai. Visgi  labiausiai džiaugiasi tuo, kad kartu su mamomis kurdami  vaikai  turi galimybę pabendrauti, pasidžiaugti, tiesiog pabūti vieni kitiems svarbūs.

2014 gruodžio 19 dieną mokyklos salėje vyko tradicinis Advento vakaras, į kurį buvo pakviesta visa Šepetos bendruomenė.  Gausiai susirinkusiems bendruomenės nariams įdomią programėlę parodė dramos būrelio artistės (vadovė direktorės pavaduotoja Jūra Jurėnienė). Kita kompozicija buvo parengta kartu su tėvais ir jų vaikais. Visus šventės dalyvius tiesiog sušildė nuoširdūs mamų, tėčių  ir dukrų, sūnų meniniai dialogai. Advento šventėje savo rengtą programą su svečiais iš Adomynės parodė mokyklos tarybos pirmininkė, Šepetos  laisvalaikio centro meno mėgėjų kolektyvų vadovė Vaiva Mališauskienė.

Visos mokyklos bendruomenės narių dalyvavimas bendrose veiklose sutvirtino bendradarbiavimo patirtis ir nutiesė kelią į 2015 – naujų bendrų ieškojimų ir lūkesčių išsipildymo metus.

Vanda Vanagienė, mokyklos direktorė