Įspūdinga mokslo metų pradžia

pagal | 2017-09-03

Mokslo ir žinių diena prasidėjo šv. Mišiomis Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje, kur buvo meldžiamasi už Lietuvos jaunuomenę, mokytojus ir tėvelius. Iškilmingame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai – direktorė Vanda Vanagienė, mokiniai ir keletas mokytojų. Po šv. Mišių visi ugdymo įstaigų atstovai iš bažnyčios patraukė centrinės miesto aikštės link. Šiemet šventė turėjo išskirtinį akcentą – visoms mokykloms padovanota po eglutę pasisodinti mokyklos kieme. Eglė turi gilias tradicijas baltiškoje kultūroje. Ji – amžinybės, gyvybingumo simbolis, skatinąs susimąstymą ir viltį. Mokykloje šventė prasidėjo 11 val. Į ją susirinko visi mokytojai ir  mokiniai, kuriuos atlydėjo tėveliai ir globėjai. Direktorei pasveikinus susirinkusius ir perskaičius Mero sveikinimą, Vaivos Mališauskienės vadovaujamos dainininkės – Vesta Liesmonaitė, Elinga Testova ir Gintarė Martišiūnaitė – sudainavo mokyklos himną, dešimtokas Adas Pijus Gromakovas padėjo pasodinti eglutę. Po koncerto visi mokiniai buvo pakviesti į pirmąją pamoką, kurios metu vyko akcija „Šimtas įkvepiančių žodžių mums ir Lietuvai“. Mokiniai noriai individualiai, porose ir grupėse rašė pačius prasmingiausius žodžius, iš kurių per visus mokslo metus bus „siuvamas“ gražiausių žodžių skiautinys.

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė