Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos 5-8 kl. mokinių komanda – „Euro lygos“ finalininkai

pagal | 2014-12-15

Skubame pasidžiaugti, kad gruodžio 13 d. mūsų mokyklos 5-8 kl. mokinių komanda, sudaryta iš 5 mokinių – V.Bieleckaitės, A. Žilinskaitės, A. Šveikauskio, D. Dragino, G. Lengvenytės – atstovavo mūsų mokyklai „Euro lygos“ konkurso protų kovose ir tapo šio projekto II – ojo etapo nugalėtojais (Panevėžio apskrityje). Komandos nariai buvo apdovanoti mp3 grotuvais. Turnyrą sudarė penki teminiai turai po 10 klausimų. Temos buvo susietos su euru, istorija, geografija, ekonomika ir finansiniu raštingumu. Visose apskrityse vienu metu tas pačias užduotis gvildeno visos antrojo etapo komandos. Nacionalinis „Euro lygos“ finalas sausio 27 d. vyks sostinėje, modernioje Vilniaus universiteto bibliotekoje, Saulėtekyje. Jo metu komandos dalyvaus ne tik finaliniame protų mūšio žaidime, bet ir ekskursinėje programoje, stebės muzikinius pasirodymus. Šiame finaliniame etape dalyvaus tik 10 šios amžiaus grupės komandų iš visų 10 apskričių.

Palinkėkime mūsų komandai sėkmės finaliniame etape.

Snaiguolė Siaurienė, vyresn. matematikos mokytoja