Skyriaus vedėjos Vandos Vanagienės sveikinimas

Mielieji,

Belaukdami didžiųjų metų švenčių, stabtelėję apmąstymų ir susitaikymų advento kelyje, mintimis atsigręžiame į 2020 metų vasarį, kada visas pasaulis ėmė kvėpuoti didžiosios pandemijos nuojauta, o kovą – jau teko palikti saugią užuovėją ir nerti į dar taip mažai pažįstamą ugdymui – nuotolinį pasaulį. Patyrę visą jausmų ir nuotaikų puokštę, savo pavyzdžiu patvirtinome įkvepiančio devynioliktojo amžiaus pabaigos amerikiečių rašytojo Orison Swet Marden tiesą: „Žmogaus viduje snaudžia nuostabi jėga, galinti permainyti visą jo gyvenimą. Žmogus net nustebtų sužinojęs, kokia ji galinga.“

Mielieji Mokiniai, Tėveliai, Mokytojai,  nuoširdžiai dėkoju Jums už karantino metu eksternu išmoktas pamokas – nuotolinio ugdymo platformų įsisavinimą, neįkainojamą pagalbą vienų kitiems, nuostabią bendrystę.

Sveikinu su šv. Kalėdomis ir linkiu dvasios stiprybės, priimant kitonišką jų sutikimą, žinant, kad kitaip praversime duris ir į Naujuosius, 2021-uosius, Metus. Linkiu visuomet išlikti  pozityviais. Lavinti ir puoselėti pozityvumo ir džiaugsmo dvasią kiekvienu savo poelgiu, kiekvienu žodžiu. Linkiu tapti tikrais nuotykių ieškotojais, o gvenimo kliūtis laikyti tikrais iššūkiais, kurie  duoda galimybę būti išmintingesniems ir geresniems.

Su šventėmis!

Nuoširdžiai – Skyriaus vedėja Vanda Vanagienė