Sportininkų sėkmė krepšinio turnyre ir kroso varžybose

pagal | 2016-04-27

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje, balandžio 14 d., vyko krepšinio turnyras 3×3. Jaunučių grupės (8-10 klasė) vaikinų tarpe varžėsi devynios komandos. Turnyro pradžioje sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Lina Kaušakienė. Turnyro organizatorės, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos kūno kultūros mokytojos, Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė paaiškino turnyro taisykles ir skelbė pirmąsias rungtynes. Rungtynės vyko sklandžiai, vyko intriguojančios kovos dėl kiekvieno taško, nes komandos buvo panašaus pajėgumo. Geriausiai sekėsi ir I-ą vietą iškovojo Kupiškio r. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos vaikinų komanda: dešimtokas Ernestas Galvanauskas, devintokai Deividas Draginas, Renaldas Mergiūnas, Arnas Šveikauskis. Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, už dalyvavimą skirtos padėkos.

Sėkmingai pasibaigė Kupiškio rajono pagrindinių mokyklų komandinės lengvosios atletikos (kroso estafečių) varžybos, kuriose balandžio 27 dieną dalyvavo 7 klasės mokinė Vilma Vizbaraitė, 9 klasės mokiniai Renaldas Mergiūnas, Gintarė Mikšytė, Arnas Šveikauskis,  Austėja Žilinskaitė ir Deividas Draginas ir iškovojo II-ą vietą.  Sportininkus paruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas Zigmas Paulauskas. Sveikiname laimėtojus!

Ingrida Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė