Tradicinis rudens futbolo turnyras

pagal | 2016-09-28

2016 metų rugsėjo 27 dieną po pietų Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos stadione vyko tradicinis futbolo turnyras Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyriaus  taurei laimėti. Jį organizavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Zigmas Paulauskas. Dėl socialdemokratų įsteigtos taurės kovojo keturios komandos: Alizavos, Noriūnų Jono Černiaus, Salamiesčio ir Šepetos Almos Adamkienės pagrindinių mokyklų. Turnyro globėjai: LR Seimo nariai – Vytautas Saulis ir Aleksandras Zeltinis, rėmėjai – Lietuvos socialdemokratų Kupiškio rajono skyrius.

Futbolo turnyrą laimėjo Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos komanda, antąją vietą iškovojo alizaviečiai, treti liko aikštelės šeimininkai šepetiškiai. Visus  dalyvius  ir nugalėtojus pasveikino LSDP Kupiškio r. skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius.  Komandoms nugalėtojoms įteikė padėkos raštus, taures ir medalius, padėkos raštais ir knygomis apdovanoti geriausi žaidėjai.