Virtuali kelionė klasėje

2011 m. vasario 4 d. Švietimo ir mokslo ministerija ir bendrovė „Microsoft“ organizavo septintąjį Lietuvos novatoriško švietimo forumą, kuris vyko viešbučio „Park Inn Kaunas“ konferencijų centre. Į renginį buvo pakviesti konkurse „Virtuali kelionė klasėje“, Respublikos švietimo ir mokslo ministras, UAB „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius, vienos Kauno mokyklos direktorius, mokytoja. Kalbėta apie informacinių technologijų svarbą ugdymo procese ir prieinamumą kiekvienam mokiniui. Mokytojai klausė, ar galima tikėtis po dešimties metų turėti kompiuterį kiekvienam mokiniui klasėje, ką savo ateities mokyklos vizijoje numatę japonai. Forumo pabaigoje apdovanoti konkurso nugalėtojai. Šiais metais konkurso „Virtuali kelionė klasėje“ darbai, pretendavę į apdovanojimus, buvo pristatomi darbų autorių sukurtais videofilmukais. Iš visos respublikos buvo pristatyta virš trijų šimtų darbų, iš jų – pusė atrinkta kaip tinkamų publikuoti, o iš pastarųjų – trisdešimt, kaip pretendentų į apdovanojimus.
      Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė  penktą kartą  dalyvavo konkurse „Virtuali kelionė klasėje“. Šis konkursas mokytojai atnešė sėkmę, kaip atpildą už kruopštų, nuoseklų ir atsakingą darbą. Mokytoja apdovanota  diplomu už tautinio ir pilietinio ugdymo  projektą „Protingos rankos sugeba kurti stebuklus“, kuris  laimėjo I vietą konkurso „Virtuali kelionė klasėje“ „Bendruomenės“ kategorijoje. Lietuvių kalbos mokytojos Ramutės  Kežienės darbas publikuojamas  internete http://metodika.emokykla.lt