Apdovanoti Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektų nugalėtojai

pagal | 2014-05-20

Gegužės 19 d. mūsų mokyklos septynios 5-10 klasių mokinėsFausta Talačkaitė, Gabija Lengvenytė, Austėja Žilinskaitė, Augustė Skačelytė, Miglė Urbonaitė, Rugilė Kežytė ir Banguolė Žalnieriūnaitė –  vyko į Vilniaus SIEMENS areną, kur dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis – 2014“, tarptautinio projekto „Kalbų Kengūra – 2014“ bei „Istorijos Kengūra – 2014“ baigiamajame renginyje. Mokiniams ir jų mokytojams koncertavo choras „Kivi“, vadovė Danguolė Aukselienė, Vytauto Labučio vadovaujama džiazo grupė, Linas Adomaitis, Nelė Kovalenkaitė, grupė „Shamanna Bug“, šokio teatras Low Air ir kiti. Šventės metu buvo apdovanoti nugalėtojai, įteiktos padėkos ir pažymėjimai mokytojams bei mokiniams, veikė vertimų iliustracijų paroda. Tarptautinis konkursas „Kalbų Kengūra“ ir respublikinis vertimo bei iliustravimo konkursas „Tavo Žvilgsnis“ mūsų mokyklai nebe naujiena. Jau kelintus  metus juose aktyviai dalyvaujanti mokykla šiemet itin turi kuo didžiuotis.

Sveikiname nugalėtojas! Didžiuojamės jų sėkme.

Skaityti daugiau http://www.sepetos.kupiskis.lm.lt/sveikiname-kenguros-laureatus/

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė