Dienos archyvas: 2016-05-10

„Knygnešiai 2016“ neaplenkė Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos

Šepetos Almos  Adamkienės pagrindinės mokyklos  knygų fondas pasipildė naujomis knygomis. Jas dovanojo labdaros ir paramos fondas „Auginame ateitį“. Fondo direktoriaus ir iniciatyvos „Knygnešiai 2016“ autoriaus Tado Bojarsko pastebėjimu, „kiekvienas iš mūsų namuose turime perskaitytų knygų, kurių jau galbūt niekada net nebeatversime – dažnuose namuose jos tiesiog užima vietą. Todėl kilo idėja – pakviesti žmones padovanoti… Skaityti toliau »

Gabijos ir Austėjos darbai regiono parodoje

7 klasės mokinė Gabija Lengvenytė ir 9 klasės mokinė Austėja Žilinskaitė dalyvavo Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono atrankos ture.  Konkurso tikslas – skatinti jaunosios kartos domėjimąsi tradiciniais dailiaisiais amatais, ugdyti liaudies dailės tradicijų pažinimą, suteikti galimybę parodyti visuomenei savo darbus, varžytis su bendraamžiais įgūdžiais ir meistriškumu. Konkursui merginos pristatė du darbelius.… Skaityti toliau »