Dienos archyvas: 2016-05-31

Paskutinė mokslo metų diena pradinukams

Gegužės 27 dieną mokykloje vyko viktorina pradinių klasių mokiniams. Susirungė trys mokinių ir viena tėvų komandos. Smagiai pasigalinėję dalyviai pasidalino saldžius prizus ir neskubėjo skirstytis. Ketvirtokams įteikti pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai. Visi pirmų – penktų klasių mokiniai apdovanoti už ugdymo(si) pasiekimus, sportinę, meninę veiklą. Po renginio ketvirtokai vyko į Anykščius, kad pasivažinėtų vasaros rogutėmis ir… Skaityti toliau »

Tremčių į Sibirą paminėjimui

Gegužės 31- ąją vyresnių klasių mokiniai buvo pakviesti pažiūrėti dokumentinį filmą ,,Ledo vaikai“.  Tokiu renginiu atsiliepėme į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą paminėti 75-ąsias pirmųjų trėmimų metines. Tada per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta 17500 žmonių. Filmas mokiniams paliko gilų įspūdį. Šiandienos paaugliui neįmanoma įsivaizduoti, kad šitaip buvo… Skaityti toliau »

Projektas „Iniciatyvos savivaldybėms“ tęsiasi

Gegužės 26 dieną mokykloje lankėsi projekto „Iniciatyvos savivaldybėms“ ekspertas, psichologas, dr. Tomas Lagūnavičius. Psichologas domėjosi, kaip mokytojams sekasi praktiškai taikyti „išmokimo metodus“.  Drauge su mokyklos vadovybe Tomas Lagūnavičius stebėjo 4 pamokas. Ekspertas gyrė mokytojas už gerai struktūrizuotą medžiagą, davė daug praktiškų patarimų kiekvienai mokytojai individualiai. Po pamokų psichologas pravedė mokytojams teorinį – praktinį užsiėmimą apie… Skaityti toliau »