Dienos archyvas: 2017-03-26

SVEIKINAME KREPŠININKUS

Labai sėkmingas kovo mėnuo buvo mūsų sportininkams. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos berniukų krepšinio 3×3 komanda dalyvavo Kupiškio rajono mokyklų žaidynėse tarp pagrindinių mokyklų. Šios varžybos vyko Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje. Vaikinai – Arnas Šveikauskis, Deividas Draginas ir Romas Liesmonas – iškovojo sidabro medalius.  Po to tie  patys vaikinai dalyvavo Kupiškio Tecnologijos… Skaityti toliau »

Pristatome perskaitytą knygą

Kovo 24 dieną trečios klasės mokiniai kartu su mokytoja Janina Daukiene skubėjo į biblioteką. Čia nutarėme apibendrinti ir pristatyti kitaip perskaitytą knygą „Nuostabusis Ozo šalies burtininkas“. Iš pradžių skaitėme pagrindinių veikėjų apibūdinimus. Vėliau, kiekvienas pasirinkome patinkantį knygos personažą ir kūrėme tekstą apie jį. Dailiai perrašėme. Iliustravome. Smagu buvo skaityti (klausyti) rašinukus. Ir knygos iliustracijos bylojo,… Skaityti toliau »