Dienos archyvas: 2017-03-03

Mano mokykla tautinėje juostoje

Mūsų mokykla dalyvavo  Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių Demokratų partijos Kupiškio r. skyriaus organizuotame  filmukų konkurse „Lietuva tautinėje juostoje“. Šis konkursas buvo skirtas Tautinio kostiumo metų minėjimui (2017 m. paskelbti Tautinio kostiumo metais). Konkurso dalyvės buvo 5-9 klasių mokinės: Vesta Liesmonaitė, Emilija Kavoliūnaitė, Julija Jurgelionytė, Fausta Talačkaitė, Danielė Užkurėlytė, Gabija Lengvenytė, Viltė Bieleckaitė, Neda Jankevičiūtė bei mamos Aušrinė… Skaityti toliau »

Mįslių, eksponatų ir vaikų draugystė

Kovo 2 dieną pradinių klasių mokiniai vyko į Kupiškio etnografinį muziejų dalyvauti edukacinėje pamokoje „Mįslių ir eksponatų draugystė“. Atvykusius pasitiko muziejininkė Kristina Jokimienė ir maloniai nuteikė pamokai. Pirmoje parodų salėje mokiniai susiskirstė į „Vytuvių“ ir „Žibinčių“ komandas bei išsirinko kapitonus.  Netrukus gavo užduotis – įminti dvi mįsles ir eksponatus rasti pirmoje salėje. Perskaitę mįsles, mokiniai… Skaityti toliau »